strona główna
  strona główna PL EN SP
 
  Mozaika Mokotów
Krakowskie Przedmieście
Studio Art Deco
Przeglądy techniczne i ekspertyzy budowlane
sPlace ParkApartamenty na Żoliborzu
Lokalizacja: Warszawa / Mokotów / ul. Cybernetyki 7 Mozaika Mokotów to dwa nowoczesne budynki wielorodzinne wyróżniające się niebanalną bryłą oraz śródziemnomorskim stylem. Dzielnica przepełniona jest zielenią, co przyszłym mieszkańcom zapewni kojący widok z okien, a także da możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu.

Lokalizacja: Kraków / Stare Miasto/ ul. Batorego Komfortowe mieszkania w pochodzącej z lat 30-tych XX wieku kamienicy, której architekt nadał styl i urodę w klimacie Art Deco. Przestronne, funkcjonalne i wygodne wnętrza, możliwość łączenia lokali w pionie lub poziomie i standard wykonania z pewnością zadowolą najwybredniejszych Klientów. Mając na uwadze niepowtarzalny charakter budynku dołożyliśmy wszelkich starań aby przywrócić mu dawny blask i odnowić z dbałością o detale.

Lokalizacja: Warszawa Żoliborz / ul. Przasnyska 4 Nowoczesne apartamenty sPlace Park na Żoliborzu. Inwestycja jest zrealizowana z wysokiej jakości materiałów budowlanych, a standard wykonania budynku i nowoczesne rozwiązania architektoniczne powinny zadowolić wymagajacych klientów.