strona główna
  strona główna PL EN SP
 
  Ogrody Mehoffera
Altamira
Apartamenty Ostoja
Apartamenty Na Skale

mapa
inwestycji
Lokalizacja: Kraków/ Opatkowice/ ul.Dębskiego Osiem eleganckich, trzykondygnacyjnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowiej z własnymi działkami o powierzchni po 3 ary każda. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla dominuje niska zabudowa domów jednorodzinnych i will, a tuż obok rozciągają się piękne łąki, zagajniki i uroczyska pełne ptaków i drobnych dzikich zwierząt.
Lokalizacja: Kraków/ Podgórze/ ul. Mały Płaszów Altamira to niewielki, kameralny budynek, położony na uboczu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Różnorodność zastosowanych rozwiązań architektonicznych pozwala na wygodne użytkowanie mieszkań zarówno rodzinom wielodzietnym, jak i osobom mieszkającym samotnie.
Lokalizacja: Kraków/ Bronowice/ ul. Godlewskiego Nowoczesny, elegancki budynek, podzielony na dwie części o zróżnicowanej wysokości 3 i 4 kondygnacji. Usytuowanie na osi wschód - zachód powoduje, że w 31 znajdujących się w nim mieszkaniach zawsze będzie dużo naturalnego światła.
Lokalizacja: Kraków/ Dębniki / ul. Pietrusińskiego Apartamenty Na Skale to oferta adresowana do ludzi, którzy dokładnie wiedzą czego oczekują, którzy cenią sobie relaks i ucieczkę od wielkomiejskiego zgiełku, ale jednocześnie nie zamierzają odrzucić możliwości korzystania z pełnego spektrum atrakcji kulturalnych, rozrywkowych i towarzyskich, jakie oferuje życie w pełnym wspaniałej energii mieście, takim jak Kraków.